"Egyetlen dolgot látok, hogy van két ember , Tordai Csaba, Karácsony Gergely jogi tanácsadója, és Kiss Ambrus, főpolgármester-helyettes. Tehát Bajnai Gordon teljes mértékben a főpolgármester vállára tette az embereit. Innen mindenki tegye össze a képet." - mondta Budai Gyula a november 17-ei #PestiRiporter-ben. Az országgyűlési képviselő részletezte, hogy Magyarország legkorruptabb kormánya a Bajnai-Gyurcsány kormány volt, akik 2002 és 2010 között ugyanazt csinálta, mint a mostani baloldal. A Városháza eladási ügye tovább gyűrűzik, és még bizonyára fogunk látni videókat az ismeretlen maszkos személytől, Anonymustól. A Karácsony Gergelyhez köthető "jutalékos rendszerben" működő korrupciós hálózatnak egyetlen célja van: kiárulni a közvagyont. Eközben a főpolgármester üzemszerűen hazudozik továbbra is.

A teljes adást itt tudjátok megnézni: 👇
https://pestitv.pestisracok.hu/2021/11/17/magyar-buntetopolitika-varoshaza-eladasi-botrany-fiatalok-radikalizalodasa-a-pesti-riporterben/

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye