Ők nevettettek meg, ha sírni támadt kedvem, ők vigasztaltak, ha egyedül éreztem magam, ők bújtak hozzám, amikor senki más nem.
„Ők nevettettek meg, ha sírni támadt kedvem, ők vigasztaltak, ha egyedül éreztem magam, ők bújtak hozzám, amikor senki más nem.” Varga-Bíró Tamás írása a Demokrata blogon.