Végre 🥰
🥰
️Az USA új hősei pedofilok. Vajon egy egyszerű tengerészgyalogos mondhatja-e, hogy nem akar azon a hajón szolgálni, vagy akkor leszerelik. Vajon át hallatszik-e az orosz tengerészek röhögése, amikor az új hősről elnevezett cirkáló felbukkan a közelükben
️
Gratulálok az amerikai haditengerészetnek! Legújabb hajóját sikerült egy melegjogi harcosról, Harvey Milkről elneveznie... aki mellesleg pedofil is volt, számos 18 éven aluli szeretővel.
Hogy még progresszívebb legyen a dolog, a hajót az egyik transznemű katonájuk avatta fel (2.kép).
A tengerészeket eddig is állandóan zrikálták a többi fegyvernem katonái ebben a témában, de bele se merek gondolni, hogy ezek után mit fognak kapni :)
https://thepostmillennial.com/woke-us-navy-name-ship-after-accused-pedophile-harvey-milk
Végre 🥰
🥰
Autentikus tapasztalatok. Oltás, oltás!!!! Nekem már a harmadik is megvolt még augusztus közepén.
NINCS ITT SEMMI ÚJDONSÁG
Erősödő migrációs nyomás az EU külső határain: ki fizeti a révészt?
️Magyarország mindezidáig több mint 500 milliárd Forintot költött a bevándorlókkal szembeni védekezésre. Ebből az Európai Unió csak…
Márki-Zayhoz jobban illett volna, ha simán csak azt nyilatkozza, én vagyok minden. Minek cifrázni?
️
MZP a németeket utánozná az energiaárak ügyében. Ott nemcsak a számlák drágultak, de a lakosság ellátása is veszélybe kerülhet.
Rájöttem, mit csinál most Karácsony Gergely!
A Városháza eladásával kapcsolatban egyre mélyebbre süllyed, már a saját propagandalapjai is ellene fordultak, a Facebookra pedig nem posztol…
Karácsony…