Autentikus tapasztalatok. Oltás, oltás!!!! Nekem már a harmadik is megvolt még augusztus közepén.
Heti tanulság:
A koronavírus fertőzés🦠 miatt kórházba került betegek a magyar egészségügyi ellátórendszerben a lehető legmagasabb színvonalú ellátást kapják.
Mindenki, egyformán. Az oltottak is és az oltatlanok is. Az oltott betegek többnyire fegyelmeztetten, türelemmel, együttműködően viselik a terápiát és a kórházban töltött időt. Természetesen az oltás miatt hamarabb is és könnyebben is meggyógyulnak.
Az oltatlan betegeknek két csoportja van. Egyikük a megbetegedés okán átérzi az oltás elmaradása miatti saját felelősségét. Belátják, hogy betegségük emiatt jutott súlyosabb fázisba, az oltás hiánya miatt szorulnak hosszabb kórházi kezelésre, s mindent elkövetnek az egészségükért.
És az oltatlanok másik csoportjáról még írni sem szeretnék, hanem türelemre és kitartásra bíztatom a munkatársaimat. Nekünk a gyógyítás a dolgunk, mindenek felett.
️
Nekünk nem mesélik, hanem nap, mint nap látjuk, hogy az oltás életet ment. Ne hezitáljon senki, mert a saját egészsége mellett, az egészségügyre is vigyázz!🙏💉
Albert Schweitzer Kórház Hatvan
#oltakozzunkhogytúljussunkajárványon
/posztok.hu


Erősödő migrációs nyomás az EU külső határain: ki fizeti a révészt?
️Magyarország mindezidáig több mint 500 milliárd Forintot költött a bevándorlókkal szembeni védekezésre. Ebből az Európai Unió csak…
️
