Autentikus tapasztalatok. Oltás, oltás!!!! Nekem már a harmadik is megvolt még augusztus közepén.

Heti tanulság:

A koronavírus fertőzés🦠 miatt kórházba került betegek a magyar egészségügyi ellátórendszerben a lehető legmagasabb színvonalú ellátást kapják.Mindenki, egyformán. Az oltottak is és az oltatlanok is. Az oltott betegek többnyire fegyelmeztetten, türelemmel, együttműködően viselik a terápiát és a kórházban töltött időt. Természetesen az oltás miatt hamarabb is és könnyebben is meggyógyulnak.

Az oltatlan betegeknek két csoportja van. Egyikük a megbetegedés okán átérzi az oltás elmaradása miatti saját felelősségét. Belátják, hogy betegségük emiatt jutott súlyosabb fázisba, az oltás hiánya miatt szorulnak hosszabb kórházi kezelésre, s mindent elkövetnek az egészségükért.

És az oltatlanok másik csoportjáról még írni sem szeretnék, hanem türelemre és kitartásra bíztatom a munkatársaimat. Nekünk a gyógyítás a dolgunk, mindenek felett.

Nekünk nem mesélik, hanem nap, mint nap látjuk, hogy az oltás életet ment. Ne hezitáljon senki, mert a saját egészsége mellett, az egészségügyre is vigyázz!🙏💉

Albert Schweitzer Kórház Hatvan

#oltakozzunkhogytúljussunkajárványon

Erősödő migrációs nyomás az EU külső határain: ki fizeti a révészt?

️Magyarország mindezidáig több mint 500 milliárd Forintot költött a bevándorlókkal szembeni védekezésre. Ebből az Európai Unió csak…

Rájöttem, mit csinál most Karácsony Gergely!

A Városháza eladásával kapcsolatban egyre mélyebbre süllyed, már a saját propagandalapjai is ellene fordultak, a Facebookra pedig nem posztol…

Karácsony…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média