Jakab szerint éhséglázadás lesz Magyarországon.
Van az már Peti. Hatalom-éhség - lázadás nálatok. 
Íme a várható forgatókönyv, kik és milyen módszerekkel akarják majd befolyásolni a 2022-es választások eredményét. Sajnálatos, hogy a már jól ismert szereplők mellett felbukkannak az uniós intézmények is, persze messze túlterjeszkedve hatáskörükön. Az sem meglepő már, hogy ezek az intézmények mostanra szolgai módon a globális elit végrehajtó szerveivé váltak.
/posztok.hu
Trianon után Magyarország Budapest központúvá vált. Megszűnt a hagyományos értelembe vett magyar vidék. De mégis mit jelent a vidéki Magyarország?


️ Apránként eldönthetné Márki-Zay, hogy jobbról előznék a Fidesz-KDNP-t, azt állítva, hogy Soros-bérencek és migránspártiak avagy befogadó országot kell építeni, a migránsok senkit sem bántanak és le…




