️ Apránként eldönthetné Márki-Zay, hogy jobbról előznék a Fidesz-KDNP-t, azt állítva, hogy Soros-bérencek és migránspártiak avagy befogadó országot kell építeni, a migránsok senkit sem bántanak és le kell számolni az orbáni gyűlöletpolitikával.
Mert a kettő egyszerre történő kommunikálása persze hálás perceket szerez nekünk, de a választópolgár már csak olyan, hogy a szétágazó, egymásnak tökéletesen ellentmondó kommunikációt nem szereti.
/posztok.hu




Lássuk be, csodálatos, Fekete Lovagot idéző küzdelem, amit Márki-Zay meg a követői folytatnak, miszerint az illegálisan érkező, határon átszaladó afgán agysebész ugyanaz, mint a konkrét munkára…


👩❤️👨💋
Álprobléma! Nincs migrációs válság! Kapukat és nem falakat kell építeni! Akartok hallani egyéb hazugságokat is?