Lássuk be, csodálatos, Fekete Lovagot idéző küzdelem, amit Márki-Zay meg a követői folytatnak, miszerint az illegálisan érkező, határon átszaladó afgán agysebész ugyanaz, mint a konkrét munkára hívott, legális, külföldi munkavállaló, akiről az állam dönti el, mikor jöhet és meddig maradhat és ezért migránspárti a magyar kormány.
Ugye sokan közülük értik, miről van szó, csak jó taktikának gondolják hülyének nézni a választópolgárokat?
Ha hétfő, akkor indul a parlamenti showműsor: Szabó Tímea a parlamentben őrjöng kimerült tekintettel. Ismét korrupcióról és csalásról hadovál, de persze nem Karácsony Gergelyingatlanmutyijáról.…
Tegnapi vendégem Rákay Philipvolt, rá mindig érdemes odafigyelni. Ajánlom figyelmébe mindenkinek a rövid összefoglalóját az adásnak, Philip értékes gondolatai muníciót adhatnak nekünk! Köszönöm a…
Döbbenetes felvételek: migránsok tömegei vonulnak a belarusz autóúton a lengyel határ felé. Vélhetően elterjedt közöttük a hír, hogy a lengyelek a mai napon beengedik őket az országba.