Döbbenetes felvételek: migránsok tömegei vonulnak a belarusz autóúton a lengyel határ felé. Vélhetően elterjedt közöttük a hír, hogy a lengyelek a mai napon beengedik őket az országba.
A meeting of management and union reps agreed that inoculation is “the most effective defense against the spread of the pandemic”.
/posztok.hu
Gelgő napok múltán visszatért és nagyon, de nagyon mérges. Szinte látom, ahogy lábával toppant egyet és azt mondja, irgum-burgum!
️



️ Ne fontolgass, perelj! Ha nem teszed ennyi duma után, az ad csak igazán komoly hitelt a filmnek.


Németorszagban és az Ausztriában felkeszitik a lakosságot, arra ha nem lesz fűtés.
Hiába övezte a hódmezővásárhelyi polgármester miniszterelnök-jelölté választását nagy remény az ellenzéki oldalon, az eltelt három hétben egyáltalán nem változott sem a Fidesz, sem a baloldal…