Az Európai Parlament 2019. október 10-én elfogadott állásfoglalása nemzetközi jogba ütközőnek minősítette a választásokba történő külső beavatkozást, ennek ellenére az Európai Bizottság tovább folytatja az intervenciós kísérleteit a 2022-es magyar országgyűlési választásokba.
Az Európai Hálózatfinanszírozási Eszköz által finanszírozott pályázatot a több ponton is Soros Györgyhöz köthető Magyar Jeti Zrt. nyerte el, megszerezve a jogot és a támogatást, hogy létrehozza a Magyar Digitális Média Obszervatóriumot, amelyen keresztül a nyílt társadalmak eszmerendszerét valló szerkesztőségek delegáltjai korlátozhatják az interneten megjelenő tartalmakat, ezzel megsértve az információhoz való hozzáférés, illetve a véleménynyilvánítás szabadságának alapjogát, végső soron pedig befolyásolva a fél éven belül esedékes választások kimenetelét.
Az ilyesfajta, közéleti aknamunkát végző „megfigyelőközpontok” finanszírozása nem más, mint pénzzel szerzett politikai befolyás, ami valójában globális korrupció, és mint ilyen, összeegyeztethetetlen a demokratikus működéssel, és mielőbbi fellépést követel.
/posztok.hu

Lássuk be, csodálatos, Fekete Lovagot idéző küzdelem, amit Márki-Zay meg a követői folytatnak, miszerint az illegálisan érkező, határon átszaladó afgán agysebész ugyanaz, mint a konkrét munkára…


👩❤️👨💋
Álprobléma! Nincs migrációs válság! Kapukat és nem falakat kell építeni! Akartok hallani egyéb hazugságokat is?
Ha hétfő, akkor indul a parlamenti showműsor: 
