Megint péntek. Így robogunk a hétvége felé, de természetesen nekünk most sincs megállás!
Kellemes és balesetmentes hétvégét kívánunk nektek! 

: Antal Norbert/Magyar Rendőrség
Az ember, akitől úgy retteg a #nincshálózat, hogy több tízezer karakteres cikkek jelennek meg róla nemzetközi, majd rá 3 perccel magyarországi színtéren is.
Tesó, büszke vagyok, hogy együtt csináljuk A pálya jobboldalat és az alapítványunkra is, hogy ilyen beszélgetéseket készítenek a barátok/kollégák - rád is nézek, Horváth Tamás véleményoldala.
️ Nézzétek végig az Aldo a jobbszélennel készített beszélgetést!
️ A POLITIKÁT ELŐSZÖR A BALOLDAL VITTE BE A STADIONOKBA, A SZURKOLÓKNAK PEDIG JOGUK VAN REAGÁLNI
️
Többek között erről is beszélt Lipták Tamás (Aldo) a Védett Társadalom Alapítványnak adott videóinterjújában.
A nemzeti oldalon ismert Kispest-szurkoló jobboldali aktivista azt követően került méginkább reflektorfénybe, hogy a nemzetközi balliberális média összehangolt támadássorozatot indított ellene, amibe a Telex is beszállt.
✍️ Aldo “bűne” az volt, hogy ő festette azokat a BLM- és LMBTQ-ellenes drapikat, amelyek az EB-n és a VB-selejtezők során is megjelentek a magyar válogatott mérkőzésein.
️ Ha pedig már magyar válogatott, ne feledjék, este 20.45-től San Marino ellen játszunk a Puskás Arénában.
️🤍
HAJRÁ, MAGYAROK!
️🤍
Megint péntek. Így robogunk a hétvége felé, de természetesen nekünk most sincs megállás!
Kellemes és balesetmentes hétvégét kívánunk nektek! 

: Antal Norbert/Magyar Rendőrség
Orbán Viktor miniszterelnök november elején felszólította az Európai Bizottság elnökét, hogy a testület térítse meg a magyar határvédelmi intézkedések költségeit, hiszen ezek az intézkedések az utóbbi…
Útra fel!
Hello hétvége, irány Mordor


Hátőő... izé...
️
Amerikából jöttem - Ne dőljetek be neki, viszályt akar szítani!
Az amerikai mintára felépített, Joe Biden- szerű (álkeresztény) beépített ügynök, immár sokadjára tizenkilencre lapot húz, amikor…
"Na gyere csak ide"
A CÖF-CÖKA reagált Lengyelország és Fehéroroszország határán történő eseményekre, a civil szolidaritást demonstráló magyar nemzeti zászlót átadjuk Lengyelország magyarországi nagykövetének, Jerzy…
Karácsony nem tudja mi történt, de abban biztos, hogy ő nem hibás.
Erre az emberre még egy üres lapot se bíznék rá!
Köszönjük, Kövér László házelnök úrnak, hogy elfogadta a meghívásunkat. 


#őszintén #kövérlászló #országgyűlés #parlament #magyarország #déristefi #velkovicsvilmos