"Na gyere csak ide"
Amerikából jöttem - Ne dőljetek be neki, viszályt akar szítani!
Az amerikai mintára felépített, Joe Biden- szerű (álkeresztény) beépített ügynök, immár sokadjára tizenkilencre lapot húz, amikor kijelenti: a magyarok barátkozzanak meg a gondolattal, hogy 2050-re minden második gyerek cigány lesz az országban.
A recept nyilvánvaló: ezzel a provokatív kijelentésével a többségi társadalomból kíván zsigeri reakciókat kicsiholni, hogy a "gyűlölet" motiválta ellenzéki törzsbázis mellé fel tudja sorakoztatni a cigányságot is. Ne dőljetek be ennek a gátlástalan gazembernek.
Ezt már Donáth Annáék is el akarták egyszer játszani a "A roma élet számít" gyorsan hamvába holt kampányukkal.
Nekünk minden új élet számít, mert egy nemzet életének legfontosabb kérdése, hogy miként tudja fenntartani magát fizikai értelemben. Az kell, hogy minden felelős vezető szeme előtt lebegjen, hogy itt száz év múlva is magyarok éljenek. Aki ezt "elengedi" vagy tudatosan ez ellen tesz, az egy nemzet árulója.
Márki-Zay Péter a baloldal jelöltje nem csak gazdaságilag szolgáltatná ki az országot a "nyugati" barátainak, de az eddigi családpolitikával is szakítana. Munka helyett segély; magyar életek helyett bevándorlók.
Ez az ember büszkén vállalja, hogy egyszerűen cserben hagyja, elárulja azt az emberi közösséget, amelyből vétetett, amelynek egy része arra készül, hogy bizalmat szavazva neki, megbízza az ország vezetésével.
Ti, ne tegyétek ezt. Ő nem értetek küzd majd, hanem egyenesen ellenetek!
Minden élet számít!
"Na gyere csak ide"
A CÖF-CÖKA reagált Lengyelország és Fehéroroszország határán történő eseményekre, a civil szolidaritást demonstráló magyar nemzeti zászlót átadjuk Lengyelország magyarországi nagykövetének, Jerzy…
Karácsony nem tudja mi történt, de abban biztos, hogy ő nem hibás.
Erre az emberre még egy üres lapot se bíznék rá!
Köszönjük, Kövér László házelnök úrnak, hogy elfogadta a meghívásunkat. 


#őszintén #kövérlászló #országgyűlés #parlament #magyarország #déristefi #velkovicsvilmos
Képzeljétek el a szomorú bohócot, ahogy egyszerre fasisztázik és fröcsögve tesz homofób kijelentéseket.
Beszélj, te politikai zseni, csak beszélj!
Ha egy fasiszta pártállamban fasiszta pártállamnak nevezed a rendszert, akkor a rendszerhű erők kinevetnek vagy felelősségre vonnak? Politikai 1x1, de ez a szerencsétlen rászorul.
️
Hungary is…
Itt a karácsonyizmus ideológiája egy mondatban!
Gelgely hitvallása egy mondatban.
Nyugaton a helyzet változatlan...!