Útra fel!
Hello hétvége, irány Mordor


️ A POLITIKÁT ELŐSZÖR A BALOLDAL VITTE BE A STADIONOKBA, A SZURKOLÓKNAK PEDIG JOGUK VAN REAGÁLNI
️
Többek között erről is beszélt Lipták Tamás (Aldo) a Védett Társadalom Alapítványnak adott videóinterjújában.
A nemzeti oldalon ismert Kispest-szurkoló jobboldali aktivista azt követően került méginkább reflektorfénybe, hogy a nemzetközi balliberális média összehangolt támadássorozatot indított ellene, amibe a Telex is beszállt.
✍️ Aldo “bűne” az volt, hogy ő festette azokat a BLM- és LMBTQ-ellenes drapikat, amelyek az EB-n és a VB-selejtezők során is megjelentek a magyar válogatott mérkőzésein.
️ Ha pedig már magyar válogatott, ne feledjék, este 20.45-től San Marino ellen játszunk a Puskás Arénában.
️🤍
HAJRÁ, MAGYAROK!
️🤍
Útra fel!
Hello hétvége, irány Mordor


Hátőő... izé...
️
Amerikából jöttem - Ne dőljetek be neki, viszályt akar szítani!
Az amerikai mintára felépített, Joe Biden- szerű (álkeresztény) beépített ügynök, immár sokadjára tizenkilencre lapot húz, amikor…
"Na gyere csak ide"
A CÖF-CÖKA reagált Lengyelország és Fehéroroszország határán történő eseményekre, a civil szolidaritást demonstráló magyar nemzeti zászlót átadjuk Lengyelország magyarországi nagykövetének, Jerzy…
Karácsony nem tudja mi történt, de abban biztos, hogy ő nem hibás.
Erre az emberre még egy üres lapot se bíznék rá!
Köszönjük, Kövér László házelnök úrnak, hogy elfogadta a meghívásunkat. 


#őszintén #kövérlászló #országgyűlés #parlament #magyarország #déristefi #velkovicsvilmos
Képzeljétek el a szomorú bohócot, ahogy egyszerre fasisztázik és fröcsögve tesz homofób kijelentéseket.
Beszélj, te politikai zseni, csak beszélj!
Ha egy fasiszta pártállamban fasiszta pártállamnak nevezed a rendszert, akkor a rendszerhű erők kinevetnek vagy felelősségre vonnak? Politikai 1x1, de ez a szerencsétlen rászorul.
️
Hungary is…