Hoppácska!
Itt a bizonyíték: Karácsonyék eladnák a Városházát!
Köszönjük, aktuális Híres Ember
️, aki egyszerre igazolja, hogy Orbánt mennyire nem ismerik sehol és azt is, hogy ugyanakkor mindenki patent a magyar belpolitika pontosan balliberális értelmezéséből.
Látom magam előtt, ahogy az aktuális ügynökök a hálózat felé átnyújtják az esedékes kommünikét, hogy akkor szépen kérjük, most az alábbiakat kéne lediktálni.
Hoppácska!
Itt a bizonyíték: Karácsonyék eladnák a Városházát!
Ne már, bátya, vajon miért?
Az MKKP elnökét baleset érte. Totálkárosra törte az autóját. Nekihajtott egy fának...
(Kétszer)
Hiánypótló! Olyan jó, hogy Trockijék a problémák ütőerén tartják ujjaikat!
Végre hallom a hangotokat!
Sokan tudjátok, hogy facebookon ennek a vloggerkedésnek úttörője voltam.
Még 2010 környékén kezdtem el.
Piszok sokat puffogtam, mert egyszerűen nagyon gyengén állt a jobboldal…
Emlékszünk még az osztrákok, "nem kerítést építünk, hanem kaput szárnyakkal" dumára? 
BezzegAusztriában is készülnek az áram és fűtéskimaradásra.
Pontosabban: Az nem…