A konzervatív fordulatra a…
Végre hallom a hangotokat!
Sokan tudjátok, hogy facebookon ennek a vloggerkedésnek úttörője voltam.
Még 2010 környékén kezdtem el.
Piszok sokat puffogtam, mert egyszerűen nagyon gyengén állt a jobboldal…
Emlékszünk még az osztrákok, "nem kerítést építünk, hanem kaput szárnyakkal" dumára? 
BezzegAusztriában is készülnek az áram és fűtéskimaradásra.
Pontosabban: Az nem…
Mindenki a saját területén végzi a Gyuri bácsitól kapott feladatait.
A hétvégi lazulás meg volt a haverokkal, holnap folytatódhat a munka!