ha van ostoba és antidemokratikus dolog, akkor az bármilyen választott tisztség vállalható idejének maximalizálása - igen, az USA-ban is hülyeség, tényleg tragédia volt az amerikaiaknak, hogy Roosevelt négyszer lehetett elnök, ugye.

a választópolgár e tekintetben biztosan okosabb, mint a törvényalkotó. mert most, amikor a választáson megjelentek abszolút többségének elege lett a NER-ből, akkor azt kinyilváníthatták.
így demokratikus a sztori. ha meg valakit 35 éven át hatalomban akar tartani a többség, akkor tartsa. ha ez éppen Magyar Péter volna, az persze tragédia, de ilyen szempontból nem bűn.

mert még egyszer, hogy jön ahhoz bármelyik törvényalkotó, bármikor, hogy előre eldöntse, te vagy én kire szavazhatunk és kire nem a jövőben?

semmi másról nem szól ez, csak ugyanarról, mint a Tisza egész eddigi műsora: olcsó, feltűnő szórakozást nyújtani lump€n€knek. amit azért sem értek, mert nem tudok olyan rossz véleménnyel lenni a Tiszáról, hogy egyúttal ne gondoljam teljesen őszintén, nyilvánvalóan csomó remek ember is szavazott rájuk.
de ez meg már az ő gondjuk.

Krekó Péter hülyeségei. Azon túl, hogy ez egy helyzetértékelés a sok közül, több probléma van vele: hogy definiálná például a "gyűlöletkeltést", és az "információs hadviselést"? Hogy definiálná a "…

Megkérdeztem Magyar Pétert, hogy ki a Marci bácsi?! Aki kordonokkal védi magát. Csak nem fél?

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média