Kedden is megtelt a BOK csarnok, sok háborús menekült érkezett, a legtöbben gyerekes családok. Van, aki Odesszából menekült el, amikor egy hajóról kezdték el lőni őket. Egy férfinak pedig be kellett volna vonulnia a seregbe, de felmentést kapott, mert az anyját gondozza, aki mozogni...
Kedden is megtelt a BOK csarnok, sok háborús menekült érkezett...