Magyar Péter és Zsolti bácsi
A Tisza nem tégláról téglára építette fel a győzelmét, hanem hazugságról hazugságra!
Mi a véleményetek?
Magyar Péter és Zsolti bácsi
A Tisza nem tégláról téglára építette fel a győzelmét, hanem hazugságról hazugságra!
Mi a véleményetek?
️Egy 4 milliós kérdés!
Ha tudod a választ, írd le kommentben
️

A tiszás “luxusszakértő” szerint azért nincsenek már zebrák, mert megették őket.
Komolyan kérdezem, hogy van aki ezeket elhiszi?
Simuljunk bele az isteni történelembe
Árad a munkanélküliség!
Ez a hír többet mond minden szónál!
Azbesztbotrány: kihelyezett ülést hívott össze a Fidesz, a tiszások távol maradtak!
„Pedofidesz”, „Ki az a Zsolti bácsi?” – ezt hallgatták hónapokon át a jobboldali szavazók. A Zsolti bácsi-ügy friss fejleményei azonban erkölcsi és morális elégtételt jelentenek. Elemzés 5 pontban!
1.…