Simuljunk bele az isteni történelembe
A tiszás “luxusszakértő” szerint azért nincsenek már zebrák, mert megették őket.
Komolyan kérdezem, hogy van aki ezeket elhiszi?
A tiszás “luxusszakértő” szerint azért nincsenek már zebrák, mert megették őket.
Komolyan kérdezem, hogy van aki ezeket elhiszi?
Simuljunk bele az isteni történelembe
Árad a munkanélküliség!
Ez a hír többet mond minden szónál!
Azbesztbotrány: kihelyezett ülést hívott össze a Fidesz, a tiszások távol maradtak!
„Pedofidesz”, „Ki az a Zsolti bácsi?” – ezt hallgatták hónapokon át a jobboldali szavazók. A Zsolti bácsi-ügy friss fejleményei azonban erkölcsi és morális elégtételt jelentenek. Elemzés 5 pontban!
1.…
Új Mandiner Bóka Jánossal!
️ Az ELTE jogtudósa bírálta azt a 42 kollégáját, akik nyílt levélben amellett érveltek, hogy a jelenlegi közjogi tisztségviselőket kétharmados parlamenti többséggel lehessen leváltani.
Az RTL-s és a volt RTL-s most kormányszóvivő bebuktatta ezt a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatalt!
Szóval, ha jól értem eddig az volt mondás, hogy mivel nem elég olcsó az olaj, nem lehet bevezetni a 480Ft-os benzinárat. Most viszont, hogy elég olcsó lett az olaj már lehet 595 helyett 635 a benzinár…