A DK sokadjára jön azzal a hamuban sült blődséggel, hogy a kormány kiléptetné az országot az EU-ból.
Egyetlen párt van, amelyik a tagság ellen kampányolt: saját szövetségesük, a Jobbik.
A kormány következetesen szorgalmazza a béke rendezését és az Európának ártó szankciók elkerülését.
/posztok.hu
Mindenki hallott már az új uniós diliről




️Ha nem lenne rezsicsökkentés, egy magyar háztartásnak átlagosan 4 és félszeresére nőne a rezsiszámlája.
A gáz ára nálunk a legalacsonyabb, az áramé pedig a második legalacsonyabb az Európai Unióban.

A Kormány üdvözli az Országgyűlés Európai Unió jövőjével kapcsolatos határozati javaslatát.
Az…


️