Vejkey Imre: Mivel az ellenzékiek közös listán indultak, ám önálló frakciókat alakítottak, majdnem kétszer akkora támogatást kapnak, mint a kormányoldaliak. Ez a joggal való visszaélés!
Mindenki hallott már az új uniós diliről
👉 “KÖZÖS GÁZ- ÉS OLAJVÁSÁRLÁS” - most éppen ezzel ámítják az embereket.
Úgy tűnik, pár politikusnak leeshetett Brüsszelben is, hogy nem lesz elég földgáz és kőolaj az oroszok elleni embargó miatt.
Azt eszelték ki, hogy ha külön-külön nem tudnak gázt venni a tagállamok, akkor megpróbálják közösen!
Az ötlet jó LEHETNE(!), ha lenne mit megvenni, de nincs! Se külön, se együtt. De abban igazuk van, hogy jobb együtt fagyoskodni, mint külön-külön.
☝️Várom már a közös uniós ruhaszellőztetést is
️
Fotó: ő már szellőzteti a ruhát
/posztok.hu


️Ha nem lenne rezsicsökkentés, egy magyar háztartásnak átlagosan 4 és félszeresére nőne a rezsiszámlája.
A gáz ára nálunk a legalacsonyabb, az áramé pedig a második legalacsonyabb az Európai Unióban.

A Kormány üdvözli az Országgyűlés Európai Unió jövőjével kapcsolatos határozati javaslatát.
Az…


️
️
Ma reggel a 
️:
: +36 30 269 3422
: 