Mindenki hallott már az új uniós diliről
👉 “KÖZÖS GÁZ- ÉS OLAJVÁSÁRLÁS” - most éppen ezzel ámítják az embereket.
Úgy tűnik, pár politikusnak leeshetett Brüsszelben is, hogy nem lesz elég földgáz és…
A DK sokadjára jön azzal a hamuban sült blődséggel, hogy a kormány kiléptetné az országot az EU-ból.
Egyetlen párt van, amelyik a tagság ellen kampányolt: saját szövetségesük, a Jobbik.
Mindenki hallott már az új uniós diliről
👉 “KÖZÖS GÁZ- ÉS OLAJVÁSÁRLÁS” - most éppen ezzel ámítják az embereket.
Úgy tűnik, pár politikusnak leeshetett Brüsszelben is, hogy nem lesz elég földgáz és…
Vejkey Imre: Mivel az ellenzékiek közös listán indultak, ám önálló frakciókat alakítottak, majdnem kétszer akkora támogatást kapnak, mint a kormányoldaliak. Ez a joggal való visszaélés!
A 12 év alatt elvégzett munkánk bérben kifejeződő eredménye az, hogy a minimálbér 2010-hez képest háromszorosára, az átlagbér pedig közel kétszeresére emelkedett.
A magyar emberek számíthatnak ránk,…
Az egész Európában egyedülálló rezsicsökkentésről is beszélgetünk a Mokkában, amelynek köszönhetően a magyar családok rengeteget spórolnak
️Ha nem lenne rezsicsökkentés, egy magyar háztartásnak átlagosan 4 és félszeresére nőne a rezsiszámlája.
A gáz ára nálunk a legalacsonyabb, az áramé pedig a második legalacsonyabb az Európai Unióban.
A Kormány üdvözli az Országgyűlés Európai Unió jövőjével kapcsolatos határozati javaslatát.
Szilárd álláspontunk, hogy a tagállamok az európai integráció jövőjének urai.
Az…
Súlyos kérdések vannak napirenden és alapvetően minden az Ukrajnában zajló háború körül forog.
Magyarországnak az az érdeke, hogy minél előbb béke legyen, mert ha béke lesz, akkor túl tudunk lenni az…


Legyőzte az ausztrálokat is, elődöntős a magyar női vízilabda-válogatott a budapesti vizes vb-n!!! 👏👏👏
A mieink 7:6-ra verték meg az előző vb bronzérmesét!
️
️
️
Az elődöntőben a hollandok jönnek.…
️
Ma reggel a Kossuth RádióJóreggelt Magyarország műsorában az múlt heti KSH adatok alapján a foglalkoztatásbővülésről beszélgettünk. A korábbi években még soha nem dolgoztak ennyien nálunk az év…