Méltósággal viselni a választási vereséget nem egyenlő azzal, hogy hagyjuk magunkat és közösségünket megalázni, zaklatni, megfélemlíteni. Védvonalban és szövetségben egyaránt, ki kell állnunk…
Indul a Védvonal!
Megvédjük a vegzált és üldözött támogatóinkat. Országos hálózatot hozunk létre az embereket ért jogsérelmek és támadások elhárítására, az erőszak megfékezésére és az állami túlkapások figyelésére.
/posztok.hu


️ A miniszterelnök ismerje el és fejezze be a hazudozást, hergelés helyett foglalkozzon a kormányzással!
️Függetlenül politikai oldaltól, ideológiától, az állami intézményeket, a közjogi méltóságokat tisztelni kell!
𝐀 𝐤𝐮𝐭𝐚𝐭𝐨́𝐤𝐞́𝐫𝐭 𝐟𝐨𝐥𝐲𝐢𝐤 𝐚𝐳 𝐮́𝐣 𝐧𝐚𝐠𝐲𝐡𝐚𝐭𝐚𝐥𝐦𝐢 𝐯𝐞𝐫𝐬𝐞𝐧𝐲