Miután Von der Leyen és a Tisza pártcsaládja - az Európai Néppárt - tönkreteszi a gazdákat, Péter azt hitte a tüntető magyar gazdák örömmel fogadják majd. Nem így történt...
Osszátok meg, hogy…
Alig érkezett meg a Tisza Párt új gazdasági „szakértője”, Kapitány István, máris levágná Magyarországot az olcsó orosz energiáról.
Most már mindenki számára világos, mi a feladata a Shell korábbi lobbistájának: hogy végrehajtsa azt a brüsszeli tervet, ami ellen mi a háború kezdete óta foggal-körömmel küzdünk és a nyugati olajóriásoknak szerezzen befolyást.
Miről szól valójában a Tisza stratégiája?
Veszélybe sodornák a rezsicsökkentést: ha nincs orosz gáz és olaj, az egekbe szöknek az árak. A magyar családok fizetnék meg a multicégek és Brüsszel akaratának árát.
Gyengítenék a nemzeti érdekeket: miközben a magyar kormány és a MOL ésszerű gazdasági kapcsolatokkal növeli hazánk energiabiztonságát – legutóbb épp a szerbiai NIS-ben való tulajdonszerzéssel –, a Tisza emberei újra kiszolgáltatnák az országot.
Visszatérne a 2010 előtti világ: emlékszünk még, amikor a Gyurcsány-kormány eladta a MOL-t? Most ugyanezt a forgatókönyvet látjuk: idegen érdekeknek akarják átjátszani a magyar piacot.
Bujdosó Andrea után tehát Kapitány István személyében még egy Shell-vezető landolt a Tiszánál. Biztos véletlen… Mi nem hagyjuk, hogy a magyar családok fizessék meg a háború és a brüsszeli lobbi árát! Nekünk Magyarország energiabiztonsága és a magyar családok olcsó rezsije az első.
Április 12-én csak a Fidesz a biztos választás!
Miután Von der Leyen és a Tisza pártcsaládja - az Európai Néppárt - tönkreteszi a gazdákat, Péter azt hitte a tüntető magyar gazdák örömmel fogadják majd. Nem így történt...
Osszátok meg, hogy…
Mindenkinek tudnia kell
️
Ha a Tisza terve sikerül, te fizeted a számlát!
Ha nincs orosz olaj, 1000 forintot fizetsz egy liter üzemanyagért.
Ha nincs orosz gáz, háromszoros árat fizetsz a rezsiért!
🤝 Szövetségben az önkormányzatokkal!
Fideszes polgármesterekkel, önkormányzati képviselőkkel, vármegyei elnökeinkkel és közgyűlési tagjainkkal találkoztunk Országos Önkormányzati Fórumunkon…
Szavak helyett tettek! 
Indul a falugondnoki szolgálat Ivánban!
A Magyar Falu Programnak hála, már a falubusz is megvan hozzá.
Hajrá, Iván! 


Köszönöm a megosztásokat!
️ Megtalálta a gazdáját!
️
Csornán a házunk előtti járdán, árván pihent ez a kulcscsomó.
️ A szomszédaim állítják, hogy nem az övék (és…
Orbán Viktor:
Hajrá, gazdák! Ne hagyjátok magatokat! Mi, mellettetek állunk! Link a kommentben.
Találkozó Akbar Djurabayevich Tashkulov üzbég igazságügyi miniszterrel. Dolgozunk azon, hogy a magyar–üzbég kapcsolatok tovább erősödjenek. 

Nem finomkodnak a gazdák!