Szavak helyett tettek! 
🤝 Szövetségben az önkormányzatokkal!
Fideszes polgármesterekkel, önkormányzati képviselőkkel, vármegyei elnökeinkkel és közgyűlési tagjainkkal találkoztunk Országos Önkormányzati Fórumunkon Budapesten.
👉 24 éve vagyok napi kapcsolatban a somogyi polgármesterekkel és önkormányzati képviselőkkel, így pontosan ismerem a közösen elért eredményeinket, az előttünk álló feladatokat, és azt is, hogy miben szükséges változtatnunk.
Ezekről, az önkormányzatok számára előnyös és hasznos változtatásokról egyeztettünk mai találkozónkon.
Folytatjuk a közös munkát!
️ Béke, biztonság, fejlődés!
️A biztos választás a jó választás!
/posztok.hu
Indul a falugondnoki szolgálat Ivánban!
A Magyar Falu Programnak hála, már a falubusz is megvan hozzá.
Köszönöm a megosztásokat!
️ Megtalálta a gazdáját!
Csornán a házunk előtti járdán, árván pihent ez a kulcscsomó.
️ A szomszédaim állítják, hogy nem az övék (és…


Nem finomkodnak a gazdák!
Brüsszel tönkretenné egész Európa gazdaságát! Ez ellen tüntetnek.



