Orbán Viktor:
Hajrá, gazdák! Ne hagyjátok magatokat! Mi, mellettetek állunk! Link a kommentben.
Orbán Viktor:
Hajrá, gazdák! Ne hagyjátok magatokat! Mi, mellettetek állunk! Link a kommentben.
Találkozó Akbar Djurabayevich Tashkulov üzbég igazságügyi miniszterrel. Dolgozunk azon, hogy a magyar–üzbég kapcsolatok tovább erősödjenek. 

Nem finomkodnak a gazdák!
Brüsszel tönkretenné egész Európa gazdaságát! Ez ellen tüntetnek.
A mi fiunk!


Tudom, hogy Alexben a zöld-fehér szín örök nyomot hagyott.
Én ezzel az üzenettel engedtem útjára: Nagyon sok fiatalnak lehetsz te a példa, élj ezzel a lehetőséggel!
Büszkék vagyunk rád, Alex!
️Magya r Péterrel visszatérne a brüsszeli bürokraták által irányított korszak, s mindent elveszítenénk, amit együtt felépítettünk!
Ursula von der Leyen továbbra is csak Ukrajna támogatásáról hajlandó beszélni: eszkalálni akarják a háborút, még több pénzt adnának Ukrajnának. Magyarország üzeni: a magyarok nem fizetnek!