Megérdemlik, megdolgoztak érte!
A miniszterelnök bejelentette: januártól, több lépésben bevezetjük a 14. havi nyugdíjat!
Olyan sokat azért nem kellett várni! 
Ennyire érdemes komolyan venni a liberális sajtót.
️
Ti pedig startoljatok rá a Fix3-ra és fizessetek saját otthonotokért, albérlet helyett! 
/posztok.hu

Szegény 444! Mit kapnak majd ezek után a liberális újságírók Magyar Pétertől??
️ November a férfiegészség hónapja
Jó hír, hogy hamarosan a PSA-szint mérését már a háziorvosok…


