Ma nemzeti gyásznapunkon az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseire, valamint a megtorlás ártatlan áldozataira emlékezünk.
1956. november 4-én a szovjet hadsereg vérbe fojtotta a magyar nép szabadságtörekvését, és ezzel kezdetét vette a Kádár-rendszer több mint három évtizedes elnyomása, kivégzések és megtorlások sorával, a tankok fenyegető árnyékában.
Gloria Victis! Dicsőség a legyőzötteknek!
Görgess tovább!
Szegény 444! Mit kapnak majd ezek után a liberális újságírók Magyar Pétertől??
👉 A rezsicsökkentésnek köszönhetően továbbra is a magyar családok fizetik Európa messze legkisebb rezsiszámláit, nálunk a legolcsóbb a háztartási gáz és áram ára. Brüsszel azonban olyan bábkormányt…
A hazai liberális oldal egyik leghírhedtebb influenszere, Pottyondy Edina legutóbbi videója kiválóan mutatta be, hogy milyen hiszterizált mentális állapotban működik a háborúpárti tábor.