Mi három éve nyíltan és hangosan a béke mellett állunk.
Ezért Magyarország ma az egyetlen hely Európában, ahol meg lehet tartani egy
Trump-Putyin találkozót. 


Budapest épül-szépül!
Ma délelőtt átadásra került Budapest legújabb közösségi tere.
🤝 A magánvállalkozó beruházásának köszönhetően a Bosnyák tér és környéke az egyik legnépszerűbb csomóponttá válhat. A zuglóiak új városrésszel gazdagodtak, újabb szórakozási lehetőségek nyíltak meg a kerület lakóinak.
Ahogy mindenhol, úgy természetesen itt is voltak kételkedők. Nem hittek bennünk sem most, sem korábban. De mi, együtt összefogva ismételten megmutattuk, sikerrel visszük szándékainkat.
Budapest fejlődése mindenki közös érdeke!
/posztok.hu


️❤️

️