Nagyon fontos munkát folytatunk! 
Tegnap délután a térség fideszes polgármestereivel tartottunk egyeztetést Komáromban. Rájuk mindig számíthatok!
Az önkormányzati vezetők bölcsessége segít közös ügyeink sikerre vitelében. Az is fontos, hogy valamennyien egyaránt úgy látják, az európai vezetők háborúba sodródása komoly veszély azokon a településeken is, ahol ők kaptak bizalmat. Nem is kérdés, az aláírásgyűjtés során jönnek velünk, és ezt a településeiken élőknek el is mondják. Velem is találkozhatnak a standoknál, a piacokon, a kopogtatásoknál. November végéig eljutunk mindenkihez.
Nem a háborúra! Nem a háború finanszírozására, mi ezt a pénzt a magyar családokra fordítjuk.
/posztok.hu

A kenyér világnapja okán látogattuk meg A péket Téten.
Vajda Péter a Pedró tulajdonosa, egyben a Vidéki Digitális Polgári Kör társalapítója.
Becsüljük meg mindennapi kenyerünket!
Véghelyi Patrik

️Trump bejelentette: Budapesten találkozik Putyinnal, Orbán Viktor lesz a házigazda!