Budapesti Békecsúcs. Tegnap Trump elnökkel egyeztettem telefonon, ma Putyin elnök következik. Az előkészületeket megkezdtük.
Magyarország készen áll!
Mi három éve nyíltan és hangosan a béke mellett állunk.
Ezért Magyarország ma az egyetlen hely Európában, ahol meg lehet tartani egy
Trump-Putyin találkozót. 


Budapesti Békecsúcs. Tegnap Trump elnökkel egyeztettem telefonon, ma Putyin elnök következik. Az előkészületeket megkezdtük.
Magyarország készen áll!
Hosszú éjszaka volt. De soha rosszabbat!
Ez a hét nagy megerősítést jelent a békepárti vezetők hálózatának. Hétfőn egy lezárhatatlannak tűnő konfliktus indult el a béke irányába, a Közel-Keleti…
"A tervezett találkozó az amerikai és az orosz elnök között nagyszerű hír a világ békeszerető népei számára. Készen állunk!"
️❤️
Orbán Viktor
Magyar Péter bejelentette:
Ő szervezte a Trump-Putyin találkozót
Orbán Viktor: Budapest az egyetlen hely Európában, ahol meg lehet egy ilyet tartani.
Brékó, brékó
️
EURÓPÁNAK BÉKETERVRE ÉS NEM HÁBORÚS TERVRE VAN SZÜKSÉGE!
-Orbán Viktor-
Tegnap délután a térség fideszes polgármestereivel tartottunk egyeztetést Komáromban. Rájuk mindig számíthatok!
Az önkormányzati vezetők bölcsessége segít közös ügyeink sikerre vitelében. Az is fontos…
Nagyon fontos munkát folytatunk! 