A magyarok harmada már energiahatékonyabb otthonban él!

A Covid kitörése óta a magyarok egyharmada olyan lakásban él, ahol történt energiahatékonysági korszerűsítés – ezzel az 5. legjobb arányt érjük el az EU-ban! 👏

2024-ben harmadával kevesebb gázt
és hatodával kevesebb távhőt fogyasztottunk, mint a háború előtt, 2021-ben.

Ez azt mutatja, hogy tudtunk takarékoskodni és hatékonyan alkalmazkodni! A rezsicsökkentésnek köszönhetően:
kevesebbet költöttünk rezsire
nőttek a reálkeresetek

Így sok családnak maradt pénze korszerűsítésre, például:
szigetelésre
nyílászáró cserére vagy karbantartásra
fűtési és hűtési rendszerek modernizálására
️ napelemek telepítésére

A Tisza vagy nem ismeri a számokat, vagy egyszerűen nem mond igazat, amikor azt állítja, hogy a rezsicsökkentés nem ösztönöz takarékosságra.

️ Nem szabad rájuk bízni a kormányzást – túl nagy árat fizetnénk érte.

Figyeljétek a választásokig a „visszaszámlálás” sorozatomat!
Minden nap jövök érdekes, a pénztárcánkat érintő tényekkel.

👍 Kövessétek az oldalamat!

A Fidesz a biztos választás!

#SzalaiPiroska #visszaszámlálás #Abiztosválasztás #Fidesz

️A Békemenet kiállás nemzetünkért és hazánkért! De most azt is megüzenhetjük, hogy nem engedünk Kijev és a Tisza zsarolásának, és nem fizetünk többet az energiáért!

☝️Legyünk minél többen, mert a tét…

Tegnap 47 milliárd Ft. értékű fejlesztést hoztunk a Jászságba, benne Jászberénybe. Polgármester urat személyesen hívtam a programra, hogy köszöntse a munkaadókat és a munkavállalókat, de nem jött el,…

47 milliárd Ft. értékű gyártókapacitás bővítési beruházás a Rosenberger csoport jászberényi és a jászárokszállási gyáraiban.

Hajrá Jászság!

Zelenszkij az olajblokáddal a magyar családokat és vállalkozókat akarja büntetni. Azért zsarol és fenyeget, hogy egy ukránpárti kormányt juttasson hatalomra Magyarországon. Ezt nem engedjük
A védett…

5 nap múlva a valaha volt legnagyobb Békemenet.
A hazádnak szüksége van rád.
Én ott leszek, legyünk ott minél többen. Mindenkinek el kell jönni
Ennyi.

👉 Aki azt gondolná, hogy a Tisza legalább a mostani kiélezett geopolitikai helyzetben a magyarok mellett áll, az nagyot téved. Másfél percben a Tisza és Brüsszel összejátszásáról.

Találkozzunk március 15-én a valaha volt legnagyobb Békemeneten! Akkor lesz a legnagyobb, ha mindenki hoz magával minél több embert - én is így teszek!

Egy ilyen kiélezett geopolitikai helyzetben,…

Veletek, rólatok

A politika nem csak irodákban, tárgyalótermekben zajlik. Ahhoz, hogy jól ismerjem a benneteket foglalkoztató kérdéseket, a megoldandó feladatokat, nagyon fontosak a személyes…

Háttéregyeztetés a bevezetett védett üzemanyagárról.

Fontosnak tartjuk, hogy a közvélemény pontos és hiteles tájékoztatást kapjon a kialakult helyzetről. Az ukrán olajblokád és a nemzetközi…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média