Folytatjuk! 

A magyarok harmada már energiahatékonyabb otthonban él!
A Covid kitörése óta a magyarok egyharmada olyan lakásban él, ahol történt energiahatékonysági korszerűsítés – ezzel az 5. legjobb arányt érjük el az EU-ban! 👏
2024-ben harmadával kevesebb gázt
és hatodával kevesebb távhőt fogyasztottunk, mint a háború előtt, 2021-ben.
Ez azt mutatja, hogy tudtunk takarékoskodni és hatékonyan alkalmazkodni! A rezsicsökkentésnek köszönhetően:
kevesebbet költöttünk rezsire
nőttek a reálkeresetek
Így sok családnak maradt pénze korszerűsítésre, például:
szigetelésre
nyílászáró cserére vagy karbantartásra
️
fűtési és hűtési rendszerek modernizálására
️ napelemek telepítésére
A Tisza vagy nem ismeri a számokat, vagy egyszerűen nem mond igazat, amikor azt állítja, hogy a rezsicsökkentés nem ösztönöz takarékosságra. 
️ Nem szabad rájuk bízni a kormányzást – túl nagy árat fizetnénk érte.
Figyeljétek a választásokig a „visszaszámlálás” sorozatomat!
Minden nap jövök érdekes, a pénztárcánkat érintő tényekkel.
👍 Kövessétek az oldalamat!
A Fidesz a biztos választás!
Folytatjuk! 
️A Békemenet kiállás nemzetünkért és hazánkért! De most azt is megüzenhetjük, hogy nem engedünk Kijev és a Tisza zsarolásának, és nem fizetünk többet az energiáért!
☝️Legyünk minél többen, mert a tét…
Tegnap 47 milliárd Ft. értékű fejlesztést hoztunk a Jászságba, benne Jászberénybe. Polgármester urat személyesen hívtam a programra, hogy köszöntse a munkaadókat és a munkavállalókat, de nem jött el,…
47 milliárd Ft. értékű gyártókapacitás bővítési beruházás a Rosenberger csoport jászberényi és a jászárokszállási gyáraiban.
Hajrá Jászság!
Zelenszkij az olajblokáddal a magyar családokat és vállalkozókat akarja büntetni. Azért zsarol és fenyeget, hogy egy ukránpárti kormányt juttasson hatalomra Magyarországon. Ezt nem engedjük
️
A védett…
5 nap múlva a valaha volt legnagyobb Békemenet.
️
A hazádnak szüksége van rád. 
Én ott leszek, legyünk ott minél többen. Mindenkinek el kell jönni
️
Ennyi.
👉 Aki azt gondolná, hogy a Tisza legalább a mostani kiélezett geopolitikai helyzetben a magyarok mellett áll, az nagyot téved. Másfél percben a Tisza és Brüsszel összejátszásáról.
Találkozzunk március 15-én a valaha volt legnagyobb Békemeneten! Akkor lesz a legnagyobb, ha mindenki hoz magával minél több embert - én is így teszek!
Egy ilyen kiélezett geopolitikai helyzetben,…
Veletek, rólatok
A politika nem csak irodákban, tárgyalótermekben zajlik. Ahhoz, hogy jól ismerjem a benneteket foglalkoztató kérdéseket, a megoldandó feladatokat, nagyon fontosak a személyes…
Háttéregyeztetés a bevezetett védett üzemanyagárról.
Fontosnak tartjuk, hogy a közvélemény pontos és hiteles tájékoztatást kapjon a kialakult helyzetről. Az ukrán olajblokád és a nemzetközi…