👉 Aki azt gondolná, hogy a Tisza legalább a mostani kiélezett geopolitikai helyzetben a magyarok mellett áll, az nagyot téved. Másfél percben a Tisza és Brüsszel összejátszásáról.
5 nap múlva a valaha volt legnagyobb Békemenet.
️
A hazádnak szüksége van rád. 
Én ott leszek, legyünk ott minél többen. Mindenkinek el kell jönni
️
Ennyi.
/posztok.hu
Találkozzunk március 15-én a valaha volt legnagyobb Békemeneten! Akkor lesz a legnagyobb, ha mindenki hoz magával minél több embert - én is így teszek!



