5 nap múlva a valaha volt legnagyobb Békemenet. ️ A hazádnak szüksége van rád. Én ott leszek, legyünk ott minél többen. Mindenkinek el kell jönni️ Ennyi.
Görgess tovább!
👉 Aki azt gondolná, hogy a Tisza legalább a mostani kiélezett geopolitikai helyzetben a magyarok mellett áll, az nagyot téved. Másfél percben a Tisza és Brüsszel összejátszásáról.
Találkozzunk március 15-én a valaha volt legnagyobb Békemeneten! Akkor lesz a legnagyobb, ha mindenki hoz magával minél több embert - én is így teszek!
A politika nem csak irodákban, tárgyalótermekben zajlik. Ahhoz, hogy jól ismerjem a benneteket foglalkoztató kérdéseket, a megoldandó feladatokat, nagyon fontosak a személyes…
A januárban indult konzultációsorozatot folytattuk a Községek és Kistelepülések Országos Önkormányzati Szövetsége vezetőivel az önkormányzati törvény módosításáról.
Vasárnap a Békemeneten közösen kell megüzennünk, hogy kiállunk hazánk szuverenitása mellett, és nem hagyjuk, hogy külső nyomásgyakorlással veszélyeztessék a magyar családok energiaellátását.
Ilyen nehéz időkben jön el az igazság órája, hiszen a nemzeti kormány most is a magyar emberek oldalán áll, amikor az üzemanyagárak világszerte folyamatosan emelkednek. A védett ár pontosan jó…