5 nap múlva a valaha volt legnagyobb Békemenet.
️
A hazádnak szüksége van rád. 
Én ott leszek, legyünk ott minél többen. Mindenkinek el kell jönni
️
Ennyi.
Zelenszkij az olajblokáddal a magyar családokat és vállalkozókat akarja büntetni. Azért zsarol és fenyeget, hogy egy ukránpárti kormányt juttasson hatalomra Magyarországon. Ezt nem engedjük
️
A védett árral megvédjük a magyar családokat és vállalkozókat! 
Ennyi.
/posztok.hu
Találkozzunk március 15-én a valaha volt legnagyobb Békemeneten! Akkor lesz a legnagyobb, ha mindenki hoz magával minél több embert - én is így teszek!



