Matteo Salvini felszólította az Uniót, hogy térítse meg a szankciók okozta károkat a tagállamoknak! Huuu mi lesz itt, hogy ha erre több tagállam is rájön!
Görgess tovább!
Megértem, hogy a V4 együttműködés szempontjából szükségünk van Lengyelországra! Azért én megjegyzem, hogy támadtak hátba és árultak el bennünket! Magyar ember nem felejt!
️hadigazdálkodásra állna át az eu, magyarán megszabhatnák, melyik cég mikor és mit gyárthat️ egészen csodálatos, nem? a balos propaganda hónapokig azt mondta, az orosz gazdaság súlyos helyzetét…