Megértem, hogy a V4 együttműködés szempontjából szükségünk van Lengyelországra! Azért én megjegyzem, hogy támadtak hátba és árultak el bennünket! Magyar ember nem felejt!
Görgess tovább!
🟢️Zöld-fehér fociünnep Újpesten! A félidőben néggyel megy a Fradi! ️Még minimum hármat!
️hadigazdálkodásra állna át az eu, magyarán megszabhatnák, melyik cég mikor és mit gyárthat️ egészen csodálatos, nem? a balos propaganda hónapokig azt mondta, az orosz gazdaság súlyos helyzetét…