️hadigazdálkodásra állna át az eu, magyarán megszabhatnák, melyik cég mikor és mit gyárthat️ egészen csodálatos, nem? a balos propaganda hónapokig azt mondta, az orosz gazdaság súlyos helyzetét mutatja, hogy az orosz törvényhozásban ezt fogadták el. most is ugyanezt mondjátok, 444, HVG, Telex.hu, 24.hu és a többi gyuri bácsis termék?
️ a szankciós politika nem működik, az egész uniót a mélybe taszítja.
A libsi RTL Xfaktor műsorban egy orosz induló énekli az ukrajnai születésű, kárpátaljai magyar zsűritag dalát. Ha ez az M1-en, vagy Duna Tv-n lenne, a bal oldali szenny lapok hány cikket irtak volna,…