
Naponta derülnek ki újabb storyk az ukrán háborús maffia botrányairól. Már lemondott az energetikai miniszter, az ukrán igazságügyi minisztert pedig felfüggesztették. És még elvárnák, hogy mi magyarok is fizessünk jó sok pénzt nekik. 

Akkor tisztázzuk!
Én nem orvosokat, tanárokat, vállalkozókat és mérnököket hívtam fel telefonon.
Hanem tiszás politikusokat.
Olyan embereket, akik a Tisza Pártban politikai munkára jelentkeztek.
Tehát…
Húúúúú!
Ismerős szöveg! 
️
️
️
️
️
️
Kb így történhetett! 

Ahogy megnyilvánulnak a tiszások, semmilyen erkölcsi alapjuk nincs számonkérni bennünket semmiért!
Már majdnem mindenki elfelejtette, hogy még létezik az MSZP, amikor Tüttő Kata kilovagolt a tengerből. Most meg Karácsony Gergely főpolgármester-helyettesnek jelöli. Stílszerűen ló halálában.…
Kivettem egy egynapos szabit mára. Segítsetek!
Úticélok:
Pécs, Veszprém, Szabadka.
Melyiket javasoljátok?