Húúúúú!
Akkor tisztázzuk!
Én nem orvosokat, tanárokat, vállalkozókat és mérnököket hívtam fel telefonon.
Hanem tiszás politikusokat.
Olyan embereket, akik a Tisza Pártban politikai munkára jelentkeztek.
Tehát ők, mióta bejelentették, hogy képviselő jelölt-jelöltek lettek, már nem magánemberek.
Hanem közszereplők. Ezt vállalták.
És az embereknek joguk van tudni, mire számíthatnak tőlük.
Ezért hívtam fel őket.
És meg tudom ígérni: folytatom.
/posztok.hu

️



Hóesés? A napokban meglehet…
Mielőtt útnak indulsz, tájékozódj az aktuális meteorológiai helyzetről és az útviszonyokról. 
"Ukrajna válaszút előtt: frontok fagynak be vagy az utolsó tél következik?" 