Akkor tisztázzuk!
Én nem orvosokat, tanárokat, vállalkozókat és mérnököket hívtam fel telefonon.
Hanem tiszás politikusokat.
Olyan embereket, akik a Tisza Pártban politikai munkára jelentkeztek.
Tehát…
Akkor tisztázzuk!
Én nem orvosokat, tanárokat, vállalkozókat és mérnököket hívtam fel telefonon.
Hanem tiszás politikusokat.
Olyan embereket, akik a Tisza Pártban politikai munkára jelentkeztek.
Tehát…
Húúúúú!
Ismerős szöveg! 
️
️
️
️
️
️
Kb így történhetett! 

Ahogy megnyilvánulnak a tiszások, semmilyen erkölcsi alapjuk nincs számonkérni bennünket semmiért!
Már majdnem mindenki elfelejtette, hogy még létezik az MSZP, amikor Tüttő Kata kilovagolt a tengerből. Most meg Karácsony Gergely főpolgármester-helyettesnek jelöli. Stílszerűen ló halálában.…
Kivettem egy egynapos szabit mára. Segítsetek!
Úticélok:
Pécs, Veszprém, Szabadka.
Melyiket javasoljátok?
Hóesés? A napokban meglehet…
Tanácsok tőlünk 👉 nektek téli időjárásra:
Mielőtt útnak indulsz, tájékozódj az aktuális meteorológiai helyzetről és az útviszonyokról.
Csak olyan autóval indulj el,…