Márki-Zay most az egyszer igazat mondott: az Orbán-kormánynál tabu az egészségügy privatizációja és a vizitdíj. Persze, most már tagadja ezeket a szavakat:
PÉLDÁUL EZÉRT NEM KELLENE OSTOBÁZNI A FALUSIAKAT, MÁRKI-ZAY!
Gyurcsány nevű főnököd hosszan tudna arról mesélni, milyen érzés volt magára húznia egy nemzet haragját, s az ország böszméjévé válni.
Jó úton haladsz, Márki-Zay!
/posztok.hu




“Ön az Egyház és a Szentírás tanításával ellentétes „…




