🤥 Nem olyan, mintha az egész választási “kampány” a KÉSZ ÁTVERÉS SHOW része lenne❓
📌 Az egyik hetek óta mondja, hogy nem bánja, ha drága a benzin és magas a rezsi.
📌A másik tegnap elárulta, hogy…
📌 Az egyik hetek óta mondja, hogy nem bánja, ha drága a benzin és magas a rezsi.
📌A másik tegnap elárulta, hogy…
/posztok.hu



“Ön az Egyház és a Szentírás tanításával ellentétes „…






