A balliberálisok soha nem voltak szolidárisak senkivel. A szegények és elesettek felkarolása számukra csak egy üres kampányszlogen, ami a haszonszerzésüket szolgálja.
👉Niedeüller szerint tarthatatlan a kerítés 👉Márki-Zay szerint emberibb bánásmódot érdemelnek a migránsok 👉Gyurcsány szerint még jól is járnánk velük Ezek ugyanazok