️
A helyzet úgy fest, a Zsolti bácsizós rágalomhadjárat mögött a Magyar klán állhat.
Magyar Márton fizethetett a rágalmakért, Magyar Péter pedig azokra hivatkozva gyalázta a kormányt.
Most meg lebuktak.
Ide jutottunk. Rablók, külföldi ügynökök, dr0gos senkiháziak következmények nélkül tönkretehetnek egy vezető patrióta politikust. Csupán pénz kérdése az egész.
Négy- plusz százmillió forint.
Az ember esze megáll!
A rendőrség mégsem Magyar Mártont, inkább Bede Zsoltot vegzálja. Tegnap nyolc rendőr rontott be a Vadhajtások véleményvezérének lakásába, és házkutatási parancs fölmutatása nélkül lefoglalták az ő és gyermeke (!) telefonját, laptopját. Jelentem: húsz év után visszatértünk Európába.
A TELJES ÍRÁS LINKJE A KOMMENTEK KÖZÖTT.
👇👇
️
Magyar Péter és a Velencei Bizottság: komoly kihívás előtt a kormány
️ A Tűzfalcsoport ezúttal annak nézett utána, hogy Magyar Péter Sulyok Tamás ellen indított hajszájában milyen szerepe lehet a…
De mennyivel nőtt múlt héten a vagyona?
Elon Musk a világ első trilliomosa. De ez a trillió amerikai, ahol másképp képzik, illetve másképp nevezik el a tíz hatványait. Ami nálunk (és a világ nagy…
Kapott pénzt Bangó Sándor a Kontrolltól - ezt már Füssy Angéla mondta a Magyar Jelennek, aki személyesen ismeri Sándort.
Várjuk!
A technológiailag felgyorsított családregény – avagy Magyarország generációs drámája
Amit az elmúlt másfél évtizedben látunk, az egy 19. századi családregény technológiailag felgyorsított politikai…
Újabb bizonyíték Majszi adott pénzt!
Elkezdődött a megszorítás!
#OeComment / Nem véletlenül fegyverkezik Európa. 👇
Az európai védelmi kiadások rekordnövekedése mögött nem egyetlen ok áll, hanem három, egymást erősítő folyamat.
️ Az ukrajnai és a közel-keleti…