Egyiptomban zajlik/zajlott idén a kéthetes nagy. Klímatalálkozó, ahol a világ befolyásos csilliárdosai megvitatták, hogy mit kellene az átlagembernek csinálni ahhoz, hogy megmentse a világot, amit a szupergazdagok még nagyon sokáig szeretnének korlátok nélkül élvezni. Az ötleteke között szerepel a rovarevés, a vegetarianizmus, a szelektív hulladékgyűjtés, és természetesen az, hogy senki ne járjon autóval és vegyen drágán napelemeket. Hogy hogyan szállnak be a gazdagok a segítésbe? Hát úgy, hogy magángépekkel repülnek oda, hogy fontoskodhassanak kicsit, majd visszarepülnek a magángéppel a zöldnek egyáltalán nem mondható birtokaikra ahová egyáltalán nem elektromos autók viszik őket. Na ők azok, akik nem tudnak róla, hogy egy norvég férfi egy deréktól lefelé lebénult nőként azonosítja magát, és bár egészséges, az életét egy tolószékben éli le. Saját bevallása szerint nem mentálisan beteg.
A teljes műsort 19:00-től nézhetitek meg: 👇
https://youtu.be/L4z5h8n4KWQ
/posztok.hu







