Kétszáz évre való széntartaléka van…
Jurák Kata, a PestiSrácok.hu lapszerkesztő-főmunkatársa, Bálint Botond, portálunk vezető szerkesztője (a misszionárius, akit még mindig nem ettek meg) és Huth Gergely főszerkesztő lesz a Polbeat csütörtöki felvételének résztvevője, ahol arra kérjük majd nézőinket-olvasóinkat: mondják el, szerintük mi az “ócska, fizetett, propaganda-szennymédia” valójában. #pestisracokponthu
Az Egységes Diákfront ultimátumot adott…