„A Ferencvárosi Fidesz közössége elítéli azt a másik embert becsmérlő, emberi méltóságot sértő, minden jó ízlést nélkülöző viselkedést, amit Baranyi Krisztina Ferencváros polgármestereként bemutatott az ATV stúdiójában. Ez nem méltó Ferencvároshoz. Mindazonáltal az ...