Az összes virológus szerint nyakig vagyunk a negyedik hullámban – mondta Orbán Viktor.
Aki nincs beoltva, az…
A vírus mindenkit el fog érni, ez tény, a kérdés csak az, hogy mikor. Aki beoltatja magát, az túléli a betegséget, aki nem, annak jóval kisebbek az esélyei – mondta pénteki rádióinterjújában Orbán Viktor. A miniszterelnök beszélt Magyarország gazdasági lehetőségeiről, a 13. havi nyugdíjról és arról is, hogy milyen sebeket kellett kezelni az ország testén a baloldali kormányzás után. #pestisracokponthu
Aki nincs beoltva, az…
"Aki nincs…
"Egyetlen dolgot látok, hogy van két ember
, Tordai Csaba, Karácsony Gergely jogi tanácsadója, és Kiss Ambrus, főpolgármester-helyettes. Tehát Bajnai Gordon teljes mértékben a főpolgármester vállára…
A dpa német hírügynökség az esettel…
Kövesse velünk a…