Egy biztos, az összes virológus azt mondja, hogy nyakig vagyunk a negyedik hullámban, bárki elkaphatja a vírust -mondta Orbán Viktor a Kossuth Rádió “Jó reggelt Magyarország” című műsorában. A korányfő aláhúzta, az oltás menthet életet. Hangsúlyozta, azért élünk, mert...

A vírus mindenkit el fog érni, ez tény, a kérdés csak az, hogy mikor. Aki beoltatja magát, az túléli a betegséget, aki nem, annak jóval kisebbek az esélyei – mondta pénteki rádióinterjújában Orbán Viktor. A miniszterelnök beszélt Magyarország gazdasági lehetőségeiről, a 13. havi nyugdíjról és arról is, hogy milyen sebeket kellett kezelni az ország testén a baloldali kormányzás után. #pestisracokponthu

"Egyetlen dolgot látok, hogy van két ember , Tordai Csaba, Karácsony Gergely jogi tanácsadója, és Kiss Ambrus, főpolgármester-helyettes. Tehát Bajnai Gordon teljes mértékben a főpolgármester vállára…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye