️NEM HALLGATOTT A MENTŐKRE, MAJDNEM BELEHALT
️
Ma reggel kérték a mentők gyors segítségét ahhoz a 60 év körüli nőhöz, aki budapesti otthonában lett rosszul. Az asszony napok óta rosszul érezte magát, fulladt és sokat köhögött, néhány napja még mentőt is hívtak hozzá, akkor azonban hiába próbálták bajtársaink több mint 30 percen keresztül meggyőzni, a beteg akkor határozottan elutasította, hogy kórházba szállítsák. Ma reggel azonban testvére a földön fekve találta meg az asszonyt, így rögtön mentőt hívott és a rutinos mentésirányító instrukciói alapján megvizsgálta nővérét, aki már nem lélegzett. A bátor férfi a telefonos utasítások szerint azonnal megkezdte nővére újraélesztést, melyet perceken belül helyszínre érkező bajtársaink emelt szinten folytattak. Az időben megkezdett mellkasi nyomások végül rövid időn belül sikerre vezettek és a beteget stabil állapotban szállíthatták kórházba a mentők. Mielőbbi felépülést kívánunk, az életmentésben résztvevőknek gratulálunk! 
️
#mentők #veddészreamentőt
/posztok.hu

️
Népszerű magyar és külföldi előadók és koncertek mellett az Edu sétányon keressék fel az Alapjogokért Központ sátrát is, ahol számos játékkal, meglepetéssel készülünk! 



Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével kedd reggel a Karmelita kolostorban megalakult a Védelmi Tanács.