80 évvel ezelőtt a németeknek Moszkváig kellett menni, hogy megfagyjanak. Ma elég, ha otthon maradnak! 

Elfogadták az uniós tagállamok a gázfelhasználás 15 százalékos csökkentését
A DPA német hírügynökség szintén kedd reggel diplomatákra hivatkozva arról számolt be Twitteren, hogy a tagállamok elfogadták azt a vészhelyzeti tervet, mely földgázfogyasztás önkéntes, 15 százalékos csökkentését írja elő. Ezeket az információkat egyelőre egy uniós tisztségviselő sem erősítette meg hivatalosan.
/posztok.hu
Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével kedd reggel a Karmelita kolostorban megalakult a Védelmi Tanács.



Miért lett ennyire fontos a világpiacon a homok kérdése? – OecoGlobus
A homok, természetesen a vizet követően, az emberiség által legtöbbet és leggyakrabban hasznosított erőforrás, amelyből éves…


💪🇭
