Elfogadták az uniós tagállamok a gázfelhasználás 15 százalékos csökkentését

A DPA német hírügynökség szintén kedd reggel diplomatákra hivatkozva arról számolt be Twitteren, hogy a tagállamok elfogadták azt a vészhelyzeti tervet, mely földgázfogyasztás önkéntes, 15 százalékos csökkentését írja elő. Ezeket az információkat egyelőre egy uniós tisztségviselő sem erősítette meg hivatalosan.

Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével kedd reggel a Karmelita kolostorban megalakult a Védelmi Tanács.

Az elhúzódó ukrajnai háború és a nyomában járó európai gazdasági válság, valamint a fokozódó…

Miért lett ennyire fontos a világpiacon a homok kérdése? – OecoGlobus

A homok, természetesen a vizet követően, az emberiség által legtöbbet és leggyakrabban hasznosított erőforrás, amelyből éves…

A Magyar Honvédség a szlovéniai erdőtűz oltása során is bebizonyította, hogy képes nem csak a magyar embereknek, hanem a szövetségeseinknek is segíteni, ha szükséges.

Dr. Ruszin-Szendi Romulusz…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média