Gyurcsány ma reggel is kiírta: KÉSZÜL a rendszerváltásra! 
Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével kedd reggel a Karmelita kolostorban megalakult a Védelmi Tanács.
Az elhúzódó ukrajnai háború és a nyomában járó európai gazdasági válság, valamint a fokozódó migrációs nyomás miatt a következő években különös figyelmet kell fordítani Magyarország biztonságának és szuverenitásának megvédésére.
A Védelmi Tanácsnak foglalkozik majd többek között a nemzetbiztonsági szolgálatokkal, a közbiztonsággal, a határrendészettel, a honvédelemmel, a menekültüggyel, a katasztrófavédelemmel, a terrorelhárítással valamint a védelmi fejlesztésekkel kapcsolatos előterjesztésekkel és jelentésekkel.
Magyarország jó kezekben van!
Gyurcsány ma reggel is kiírta: KÉSZÜL a rendszerváltásra! 
Miért lett ennyire fontos a világpiacon a homok kérdése? – OecoGlobus
A homok, természetesen a vizet követően, az emberiség által legtöbbet és leggyakrabban hasznosított erőforrás, amelyből éves…
A Magyar Honvédség a szlovéniai erdőtűz oltása során is bebizonyította, hogy képes nem csak a magyar embereknek, hanem a szövetségeseinknek is segíteni, ha szükséges.
Dr. Ruszin-Szendi Romulusz…
Németország öngyilkos energiapolitikája hazánkat is nehéz helyzetbe hozza.
Európát sajnos komplett idióták irányítják, aminek a levét mi is megisszuk. Ha ugyanis…
Magyarország Kormánya ma megalakította a Védelmi Tanácsot!
💪🇭
️Na ezért
️
Felföldi Zoltán 2018-ban írt gondolatai. Ma is aktuálisak.
„A Fideszre szavaztam, pedig nem azért élek tanyán, mert ez jutott, hanem azért, mert tudatosan ezt választottam Budapesttel és más…